Suite Privativa Com Cozinha Completa, Ar E Wi-Fi
| Wi-Fi | Gratis parkering | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Villan Suite Privativa Com Cozinha Completa, Ar E Wi-Fi Palmas med 1 sovrum rymmer upp till 3 gäster och har ett behändigt läge 3 km från ikoniska kulturella sevärdheter som Espaco Cultural de Palmas.
Cesamar Park ligger cirka 25 minuters promenad bort, och Palácio Araguaia ligger cirka 15 minuters bilfärd från den här villan. Gästerna kan också besöka Bosque dos Pioneiros, som ligger cirka 2 km bort.
Badrumsfaciliteterna i villan Suite Privativa Com Cozinha Completa, Ar E Wi-Fi inkluderar också en dusch.
I ett komplett kök finns köksredskap för din bekvämlighet. Flygplatsen Palmas ligger 5 km från den här villan med 1 badrum.
- Lokala sevärdheter
- Casa Sucuapara2,5 km
- Cariama3,4 km
- Faculdade ITOP3,2 km
- Parque Cesamar2,4 km
- Bosque dos Pioneiros2,8 km
- Igrejinha da 10033,2 km
- Realize Viagens e Turismo1 km
- Rodoshopping3,2 km
- Relogio das Flores3,4 km
- Folha do Jalapao2,1 km
- Flygplatser
- Palmas Flygplats19 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Inga husdjur
- Bagageförvaring
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från villan Suite Privativa Com Cozinha Completa, Ar E Wi-Fi till Palmas flygplats?
Villan Suite Privativa Com Cozinha Completa, Ar E Wi-Fi ligger inom 20 minuters bilresa från Palmas flygplats. - ❓
Erbjuder villan Suite Privativa Com Cozinha Completa, Ar E Wi-Fi ett kök?
Villan Suite Privativa Com Cozinha Completa, Ar E Wi-Fi har ett komplett kök med köksredskap. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Palmass viktigaste landmärken, inklusive Cesamar Park (2 km), Bosque dos Pioneiros (2,1 km) och Palácio Araguaia, som finns inom 15 minuters bilresa.